19 juli 2016 om 16:40
< 1 min lezen

TU Delft ontvangt miljoenste inschrijving voor gratis online cursussen

Vandaag kreeg de TU Delft zijn miljoenste inschrijving binnen voor de 36 gratis online cursussen die universiteit sinds een tijdje aanbiedt. Iedereen kan zich voor deze cursussen opgeven en een vooropleiding is niet nodig. Dat meldt Omroep Brabant.

De online cursussen, Massive Open Online Courses genoemd, worden met name gebruikt voor het opfrissen van kennis of om nieuwe vaardigheden te leren. De gemiddelde leeftijd van de miljoen deelnemers is 29 jaar. Bedrijven hebben de online cursussen inmiddels opgenomen in hun bedrijfsopleidingen, waaronder RoyalHaskoningDHV en Capgemini.

“Ik ben er trots op dat we onze kennis delen met zoveel mensen uit de hele wereld. Vakgenoten, studenten en mensen die anders weinig of geen toegang hebben tot hoger onderwijs”, zegt vice-voorzitter Anka Mulder van de TU Delft.

De technische cursussen zijn te vinden op een aparte website van de TU

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Cursussen

    Meer mensen moeten na het rijden onder invloed van drugs of alcohol een cursus volgen

    Vandaag om 09:14
    • Cursussen

    Firda start opleiding tot doktersassistent voor volwassenen

    16 december 2025 om 13:42

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant