22 april 2015 om 17:41
< 1 min lezen

Prijs voor tophoogleraren Meyer en Dekker

(Novum) - Birgit Meyer, hoogleraar religiewetenschap aan de Universiteit Utrecht en Cees Dekker, hoogleraar moleculaire biofysica aan de TU Delft, hebben een prestigieuze prijs gekregen. Het gaat om de Prijs Akademiehoogleraren, die wordt toegekend door de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen (KNAW).

Meyer en Dekker krijgen ieder een miljoen euro, te besteden aan een door henzelf te kiezen wetenschappelijk doel, heeft de KNAW woensdag bekendgemaakt.

Elk jaar krijgen twee onderzoekers de Prijs Akademiehoogleraren: één uit de sociale of geesteswetenschappen en één uit de natuurwetenschappen, de technische wetenschappen of de levenswetenschappen. De prijs is bedoeld voor onderzoekers tussen de 54 en 59 jaar oud die hebben bewezen dat ze binnen hun vakgebied tot de wereldtop horen.

 

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Docenten

    Fontys Hogeschool heeft steeds meer hybride docenten in dienst

    Vandaag om 10:19
    • Docenten

    Rector Baarnsch Lyceum keert niet meer terug na onderzoek over onveilige werksfeer

    Gisteren om 13:55

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant