22 december 2014 om 17:56
< 1 min lezen

Bert van der Zwaan herbenoemd als Rector Magnificus UU

Bert van der Zwaan is ook de komende vier jaar Rector Magnificus van de Universiteit Utrecht (UU). Van der Zwaan werd door de Raad van Toezicht herbenoemd als Rector Magnificus (RM) en lid van het College van Bestuur. 

Alvorens Van der Zwaan in 2011 werd benoemd tot RM, was hij decaan van de faculteit Geowetenschappen en hoogleraar Biogeologie. Hij initieerde en leidde meerdere grootschalige wetenschappelijke programma’s. Onder zijn leiding maakte Utrecht een flinke stap in onderwijsvernieuwing en werd interdisciplinaire onderzoekssamenwerking gestimuleerd.

Naast Van der Zwaan bestaat het College van Bestuur van de UU uit voorzitter mr. Marjan Ouderman en vice-voorzitter prof. dr. Anton Pijpers. 

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Docenten

    Kabinet geeft prioriteit aan voldoende leraren en schoolleiders

    Vandaag om 08:45
    • Docenten

    Fontys Hogeschool heeft steeds meer hybride docenten in dienst

    Gisteren om 10:19

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant