4 december 2013 om 09:07
< 1 min lezen

Overijssel PhD-Award voor Menno Veldhorst

ENSCHEDE - Dr. Menno Veldhorst heeft tijdens de Dies Natalis-viering van de Universiteit Twente de Overijssel PhD-Award gewonnen: een prijs voor het beste proefschrift van het voorbije jaar. Daarover bericht de website van de Universiteit Twente.

Veldhorst is werkzaam bij Instituut MESA+ voor nanotechnologie. In september 2012 promoveerde hij op een onderzoek naar ladingstransport in nanostructuren met supergeleiders en een nieuw type materiaal: de topologische isolator.

De Overijssel PhD-Award wordt mede mogelijk gemaakt door de provincie Overijssel. Aan deze prijs zijn een oorkonde en een geldbedrag van 5.000 euro verbonden. Voor deze prijs kan elke faculteit en elk onderzoeksinstituut van de Universiteit Twente één proefschrift inzenden.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Corpslid uit Utrecht krijgt twintig maanden celstraf vanwege het verkrachten van een medestudent

    Vandaag om 10:54
    • Universiteit

    Gebouw Universiteit Utrecht flink beschadigd na bezetting pro-Palestina demonstranten

    Gisteren om 11:45

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant