30 december 2022 om 09:24
< 1 min lezen

Kentalis neemt per april 2023 afscheid van bestuurslid Sandra Beuving

Per half april 2023 vertrekt bestuurslid Sandra Beuving bij Kentalis. Tot die tijd blijft ze haar werkzaamheden als lid van de raad van bestuur uitvoeren. Wie haar opvolgt is nog niet bekend. Dit meldt Kentalis. 

Beuving is sinds drie jaar bestuurslid bij Kentalis en heeft samen met haar collega’s gewerkt aan een veranderagenda, waarbij strategische uitgangspunten zijn bepaalde processen en structuren op orde zijn gebracht. Nu er stappen voor de toekomst zijn gezet, heeft Beuving aan de raad van toezicht laten weten het stokje te willen overdragen.

Trots

”Ik ben trots op de ontwikkeling die Kentalis de afgelopen jaren heeft doorgemaakt. Er is enorm hard gewerkt aan goed onderwijs en goede zorg voor leerlingen en cliënten. De koers voor de komende jaren is bepaald. Dit is voor mij een mooi moment om afscheid te nemen van deze bevlogen organisatie”, aldus Beuving.

Door: Nationale Onderwijsgids / Johanne Levinsky

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    Scholen mogen leerlingen niet vragen om geloofsregels te volgen

    Gisteren om 13:34
    • Speciaal Onderwijs

    Nieuwe aanpak leerlingenvervoer in gemeente Zwolle, kinderen moeten straks naar bushaltes

    Gisteren om 11:54

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland