Leerlingenvervoer in Lelystad voor zeven jaar verzorgd door Van Slooten
14 april 2022 om 11:08
< 1 min lezen

Leerlingenvervoer in Lelystad voor zeven jaar verzorgd door Van Slooten

Vanaf 1 mei 2022 wordt het leerlingenvervoer in Lelystad verzorgd door Van Slooten Taxi en Transport BV. Van Slooten is als beste uit het aanbestedingstraject gekomen en zal het leerlingenvervoer verzorgen tot het einde van het schooljaar 2028/2029. "Ik ben blij dat wij als gemeente een langdurig partnerschap met Van Slooten zijn aangegaan. Hiermee is de continuïteit voor de kinderen die gebruikmaken van het leerlingenvervoer voor de komende zeven jaar gewaarborgd," aldus wethouder Madelon van Noort. Dat meldt de gemeente Lelystad.  

Van Slooten verzorgt dit schooljaar ook al het leerlingenvervoer. Er verandert hierdoor voor de kinderen die gebruikmaken van het aangepast vervoer niets aan de huidige situatie. De ouders waarvan kinderen al gebruikmaken van leerlingenvervoer zijn over de definitieve gunning schriftelijk geïnformeerd.

Aanvraag leerlingenvervoer 

Wilt u volgend schooljaar gebruikmaken van leerlingenvervoer? Dan kunt u een aanvraag doen via deze website. U kunt tot uiterlijk 1 juni 2022 een aanvraag voor het volgende schooljaar doen. Als uw aanvraag na 1 juni binnenkomt, kunnen wij helaas niet garanderen dat uw kind vanaf de start van het nieuwe schooljaar vervoerd zal worden.

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    ‘Thuiszitters’ komen tot rust bij leerboerderij in Kamperveen

    Gisteren om 16:03
    • Speciaal Onderwijs

    Ook tijdens schooljaar 2024/2025 toename te zien in aantal veiligheidsincidenten

    Gisteren om 10:44

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant