8 januari 2020 om 17:18
< 1 min lezen

Geen les voor leerlingen Topsport Talentschool wegens wifi-problemen

Onderwijsinstelling Topsport Talentschool Groningen heeft problemen met de wifi-verbinding. Als gevolg daarvan heeft de school besloten vandaag alle leerlingen naar huis te sturen. Dit meldt RTV Noord.

Vanaf het begin van de week kampt de school al met problemen met de wifi-verbinding. Vandaag viel de wifi volledig uit. De school werkt voornamelijk digitaal en laat daarom in een mail aan ouders weten dat het geven van onderwijs vandaag helaas onmogelijk is. 
 
De verwachting is dat de lessen morgen weer hervat kunnen worden. Erica Mansholt, teamleider van de school, laat weten dat de oorzaak van het probleem inmiddels bekend is en dat het netwerk vandaag wordt hersteld. 
 
De school biedt passend onderwijs aan leerlingen die topsport willen combineren met voortgezet onderwijs. De school is onderdeel van het H.N. Werkman College. 
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    Toekomst vrijheid van onderwijs onzeker volgens christelijke onderwijsorganisaties

    Gisteren om 10:58
    • Speciaal Onderwijs

    Hoeksche Waard organiseert thema-avond over TOS

    Gisteren om 09:31

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant