9 juni 2017 om 16:49
< 1 min lezen

Veel steun voor actie beter basisonderwijs

Veel mensen steunen de actie om de werkdruk in het basisonderwijs te verlagen, de salarissen te verhogen en het oplopende tekort aan docenten tegen te gaan. Een petitie op internet die het PO-Front heeft opgesteld, is in een paar dagen tijd honderdduizend keer ondertekend. In dit netwerk zitten de actiegroep PO in Actie en vakbonden als de AOb, FNV, CNV, FVOV, AVS en de PO-raad.

AOb-voorzitter Liesbeth Verheggen noemt de steun “ongekend”. Maar ze vindt de missie pas geslaagd als de boodschap in politiek Den Haag aankomt en er een solide plan komt voor het primaire onderwijs.

Het PO-Front organiseert een manifestatie in Den Haag op 27 juni om de eisen kracht bij te zetten. Ook heeft het front basisschoolleraren opgeroepen om op die ochtend een uur lang hun werk neer te leggen.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Basisschool in Wateringen heeft 58 leerlingen in één klaslokaal

    Gisteren om 10:20
    • Basisonderwijs

    Vrije scholen winnen aan populariteit in Nederland

    15 december 2025 om 14:59

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant