1 juli 2013 om 12:23
< 1 min lezen

Lezing over hooggevoelige/hoogbegaafde kinderen

WAGENINGEN - Op 4 juli houdt Josina Intrabartolo in Wageningen een lezing over hooggevoelige/hoogbegaafde kinderen. Een week geleden verzorgde zij dezelfde lezing samen met Sandra van Bijsterveld, auteur van De gids over hoogbegaafde kids. Dat meldt Bewustwageningen.nl.

Intrabartolo is coauteur van De gids over hoogbegaafde kids. Ook is zij bekend van de Langmuts-boeken van uitgeverij Scrivo Media.

Tijdens de lezing zal zij onder andere vertellen over de kenmerkende uitdagingen waarmee hooggevoelige/hoogbegaafde kinderen te maken hebben. Zij zal bezoekers van de lezing tips geven. Ook kunnen vragen worden gesteld aan Intrabartolo.

De lezing vindt plaats bij Happiness4all aan de Duivendaal 7 in Wageningen en duurt van 20.00 tot 22.00 uur. Vooraf aanmelden is vereist. Van bezoekers wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Vandaag om 15:15
    • Speciaal Onderwijs

    Staatssecretaris Becking wil sneller een besluit nemen voor ouders met richtingsbezwaren

    Vandaag om 13:12

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant