8 april 2013 om 10:25
< 1 min lezen

Special Heroes: aangepast handballen in Etten-Leur

ETTEN-LEUR - Samen met handbalclub Internos vergroot Breda-Actief in Noord-Brabant de naamsbekendheid van (L)G-Handbal, een aangepaste vorm van handbal. Die inspanningen vinden plaats als onderdeel van het landelijke project Special Heroes. Dat meldt Dichtbij.nl.

Inmiddels hebben negentien kinderen van zeven scholen voor speciaal onderwijs uit Breda één of meer trainingen gevolgd. Andere kinderen (7-17 jaar) die willen kennismaken met (L)G-Handbal, kunnen dat bijvoorbeeld komende woensdag doen.

De training (15.30-16.30 uur) vindt plaats in Sporthal De Lage Banken in Etten-Leur. Tot de zomervakantie kunnen alle kinderen uit het speciaal onderwijs (of kinderen met een beperking) gratis meedoen aan (L)G-Handbal.

Vooraf aanmelden is vereist.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    ECIO publiceert De Staat van Inclusief Onderwijs 2025

    Gisteren om 13:34
    • Speciaal Onderwijs

    Limburgse kinderen vaker ongeoorloofd op vakantie onder schooltijd dan vijf jaar geleden

    12 december 2025 om 15:57

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant