Studenten Beauty College leggen bezoekers Voedselbank in de watten
12 december 2023 om 11:27
< 1 min lezen

Studenten Beauty College leggen bezoekers Voedselbank in de watten

Studenten haar- en beautyverzorging van het Beauty College leggen bezoekers van de voedselbank de komende periode in de watten. De studenten overhandigden op 5 december 50 cadeaubonnen aan het goede doel. Bezoekers van de voedselbank krijgen dan een gratis knipbeurt of een beautybehandeling. Dat meldt ROC Midden Nederland. 

Tweedejaarsstudent Haarstylist Wallat laat weten dat hij het fantastisch vindt om mensen met weinig geld hierbij te helpen. En ook Nico Jongerius, vrijwilliger bij de Voedselbank Utrecht Overvecht vindt het een gave actie van de studenten van het Beauty College. De onderwijsinstelling en de voedselbank kennen elkaar inmiddels ook erg goed. ROC Midden-Nederland en de liefdadigheidsinstelling zitten samen onder één dak.

Extra liefde en aandacht 

Studenten mogen ook nog eens 50 cadeaubonnen weggeven aan mensen die ze zelf uitgekozen hebben. Dat zijn bijvoorbeeld mensen met een weinig geld of die wat extra liefde en aandacht kunnen gebruiken.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 
 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Gisteren om 15:15
    • MBO

    Lerarentekort daalt wel, maar vooral in de Randstad is er nog een groot probleem

    Gisteren om 12:28

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant