VVD-jongeren willen niet na de verkiezingen met de PVV in zee
1 augustus 2023 om 10:33
< 1 min lezen

VVD-jongeren willen niet na de verkiezingen met de PVV in zee

De VVD moet na de verkiezingen niet gaan samenwerken met de PVV, vindt de JOVD. Dat zegt Michiel Suijker, voorzitter van de liberale jongeren, in het programma WNL Haagse Lobby.

Eerder deze maand sloot VVD-Kamerlid Ruben Brekelmans samenwerking met de PVV nog niet helemaal uit, toen hij zei dat omwille van strenger asielbeleid daarover discussie nodig is in de partij. Volgens hem kun je “niet blijven steken in compromissen met links” als je als partij streng asielbeleid wil voeren.

Uitspraken over minder Marokkanen 

Suijker vindt echter dat de basisbeginselen van beide partijen te ver van elkaar af staan. Zo noemt hij het “niet oké” dat PVV-leider Geert Wilders zijn eerdere uitspraken over onder meer minder Marokkanen niet heeft teruggenomen. Volgens hem moet de VVD dan ook “op geen manier” gaan samenwerken met de partij van Wilders. Wel vindt Suijker het goed dat Brekelmans “kleur bekent”.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Onderwijsinstellingen vooralsnog niet geïnteresseerd in nieuwe hightech campus Schiedam

    Gisteren om 15:56
    • MBO

    Firda start opleiding tot doktersassistent voor volwassenen

    Gisteren om 13:42

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant