22 september 2020 om 17:00
< 1 min lezen

Werving voor ambassadeursleergang gehandicaptenzorg van start

De beroepsorganisaties BPSW (begeleiders) en V&VN (verpleegkundigen en verzorgenden) werken samen om een enthousiaste groep ambassadeurs voor werken in de gehandicaptenzorg op te leiden. Deze ambassadeurs gaan de beroepsgroep vertegenwoordigen, binnen hun organisatie en daarbuiten. De leergang is voor professionals met een verpleegkundige en agogische achtergrond (mbo- en hbo-niveau). Dit meldt Volwaardig Leven. 

De werving is gestart en loopt tot eind september. In december 2020 gaat de eerste leergang van start met zestien deelnemers. De leergang zal grotendeels online plaatsvinden en waar mogelijk door middel van ‘blended learning’. Eind 2021 is de eerste leergang afgerond.
 
De Hogeschool Arnhem-Nijmegen doet gedurende het traject onderzoek naar de opbrengst van de ambassadeursleergang, zodat volgende organisatoren van een leergang hier hun voordeel mee kunnen doen.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • Cursussen

    Horecaondernemers investeren in huidige medewerkers met online bijscholing

    4 december 2025 om 15:19
    • Cursussen

    Tijdens politiecontrole van rijscholen vijf mensen positief getest op THC

    3 december 2025 om 11:45

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant