16 augustus 2016 om 18:05
< 1 min lezen

Schoolboeken zorgen voor topdrukte bij PostNL

Bij PostNL is er niks van te merken dat leerlingen tegenwoordig steeds meer studiemateriaal krijgen via hun iPad. Het postbedrijf heeft het namelijk druk met het bezorgen van schoolboeken in Nederland en België. Dat meldt RTV Utrecht.

PostNL moet de komende dagen zo’n 800.000 pakketten met schoolboeken bezorgen in Nederland en België. Het postbedrijf heeft het naar eigen zeggen drukker dan ooit met het sorteren en bezorgen van papieren schoolboeken. In het postsorteercentrum in Amersfoort worden 50.000 boeken per dag verstuurd. Het is een enorme logistieke operatie om alle pakketten op tijd bezorgd te krijgen in Nederland en België. Op de sorteer- en distributiecentra wordt nu dag en nacht gewerkt om alle boeken voor het begin van het schooljaar te sorteren.

22 augustus gaan de scholen in het midden van het land als eerste weer van start. Het noorden volgt een week later en nog weer een week later moeten ook de kinderen in het zuiden van het land weer naar school. 

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Kabinet geeft prioriteit aan voldoende leraren en schoolleiders

    Vandaag om 08:45
    • Basisonderwijs

    Ook tijdens schooljaar 2024/2025 toename te zien in aantal veiligheidsincidenten

    Gisteren om 10:44

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant