8 oktober 2012 om 09:27
< 1 min lezen

Lesmateriaal van Toyota voor ROC Mondriaan

DEN HAAG - ROC Mondriaan is één van de vijftien bij het Toyota Technical Education Programme (T-TEP) aangesloten Nederlandse scholen die van Toyota nieuw lesmateriaal ontvangen. Daarover bericht de website van ROC Mondriaan.

Het lesmateriaal van Toyota is bedoeld voor alle opleidingsprogramma’s binnen T-TEP, van Technisch Specialist tot beginnend Autotechnicus. Toyota wil met T-TEP zorgen voor een betere kwaliteit van de opleiding van autotechnici. Leerlingen wordt de mogelijkheid geboden om te oefenen met praktijkmateriaal. En docenten krijgen (bij)scholing.

Het lesmateriaal voor ROC Mondriaan bestaat dit jaar uit testapparatuur, zoals een uitgebreide tabletcomputer met informatie waarmee men storingen kan vaststellen.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Gisteren om 15:15
    • MBO

    Lerarentekort daalt wel, maar vooral in de Randstad is er nog een groot probleem

    Gisteren om 12:28

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant