BSO Bloei Met Ons in Almere één keer per maand gratis toegankelijk
11 november 2024 om 16:01
< 1 min lezen

BSO Bloei Met Ons in Almere één keer per maand gratis toegankelijk

Je kind gratis naar BSO Bloei Met Ons in Almere brengen? Een groep ouders mag dat één keer in de maand doen. Dat geldt voor alleenstaande ouders of als ouders vanwege mentale problemen het ouderschap soms te zwaar vinden. Dat meldt Omroep Flevoland.

Het initiatief komt vanuit Resida Loggen uit Almere. Ze bestiert de buitenschoolse opvang, terwijl ze ook nog haar kinderen opvoedt. Haar kinderen hebben wel een vader die ze zien, maar de opvoeding doet Loggen veelal zelf. Haar eigen familie past op haar kinderen mocht dat nodig zijn. Ouders die geen sociaal vangnet hebben, kunnen zich opgeven voor één keer per maand gratis kinderopvang.

Op zondag op de bso terecht 

De kinderen kunnen op zondag tussen 12.00 uur en 16.00 uur op de bso terecht. Daar ondernemen ze leuke activiteiten met wat lekkers te eten en te drinken erbij.

Eventuele kosten 

Loggen gaat niet controleren of de ouders het wel echt nodig hebben, maar ze ontvangen wel een vragenlijst bij de aanmelding. Ze wil van de ouders weten waarom ze het nodig hebben en wat ze ermee willen bereiken. Loggen betaalt zelf de eventuele kosten van bijvoorbeeld eten en drinken voor de kinderen. Een wijkbudget heeft ze wel aangevraagd, maar ze weet nog niet zeker of ze die ook ontvangt.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    GO! Kinderopvang Lelystad waarschuwt ouders voor auto-inbraken

    Vandaag om 14:58
    • Kinderopvang

    Kabinet moet doorgaan met hervorming van de kinderopvang

    Gisteren om 11:29

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant