Heleen van Royen haar nieuwe boek vertraagd door tekorten in kinderopvang
13 september 2022 om 10:35
< 1 min lezen

Heleen van Royen haar nieuwe boek vertraagd door tekorten in kinderopvang

Het nieuwe boek van Heleen van Royen is vertraagd door de personeelstekorten bij kinderdagverblijven. Dat heeft de schrijfster maandag gemeld via Twitter. Zij deelde een foto met een van haar kleinzoons. De auteur heeft twee kleinkinderen, Spencer en West.

“Ook kinderdagverblijven in ons land worstelen met personeelsproblemen. Grootouders worden ingezet om de nijpende situatie op te lossen. Deze maandag werd een Spencer en West dag. Mijn boek verschijnt wat later, sorry”, aldus Van Royen.

Wekelijkse column 

Over het nieuwe boek van de schrijfster is nog niet veel bekend. Heleen van Royen stopt dit voorjaar wel met haar wekelijkse column in de weekendbijlage van het AD. In haar laatste stuk, dat zaterdag verschijnt in magazine Mezza, schreef zij dat ze de wekelijkse column haar stress opleverde. Bovendien had zij haar tijd nodig om aan haar nieuwe boek te werken.

Bestsellers 

Eerder schreef Van Royen bestsellers als De Gelukkige Huisvrouw, De Ontsnapping en Godin van de Jacht. Al deze titels zijn ook verfilmd.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    BSO-bus is een stuk veiliger dan zijn voorganger de Stint

    Gisteren om 14:16
    • Kinderopvang

    Ouders uit Drachten strijden tegen sluiting kinderopvang

    18 december 2025 om 13:08

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant