Peuters die moeite hebben met reguliere opvang komen in een eigen groep
11 februari 2022 om 11:39
< 1 min lezen

Peuters die moeite hebben met reguliere opvang komen in een eigen groep

Peuters die niet mee kunnen draaien in een reguliere groep, maar ook niet in een groep met intensieve opvang terechtkunnen, gaan een eigen groep vormen. Dat meldt WOS.

Na anderhalf jaar overleg hebben gemeente Westland en de kinderopvangorganisaties besloten dat de peuters die buiten reguliere groep en de groep met intensieve opvang vallen in eigen groepen geplaatst worden. Dit worden groepjes van twaalf peuters. Twee pedagogische medewerkers, een kinderopvangmedewerker en een hulpverlener gaan leiding geven aan deze groepen.

Uitwerking

De gemeente en de kinderopvangorganisaties zijn deze veranderingen momenteel aan het voorbereiden. Voor ouders wordt de drempel zo laag mogelijk gehouden. Zij betalen de opvang via de Wet kinderopvang.

Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    ‘Stint niet op hol geslagen tijdens dodelijk ongeluk in Oss’

    Vandaag om 11:51
    • Kinderopvang

    Openbaar Ministerie eist ruim vijf jaar gevangenisstraf tegen Stint-ondernemers

    Vandaag om 09:06

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant