Koekjes bakken voor KiKa met het speciale bakpakket voor de kinderopvang
31 januari 2022 om 15:13
< 1 min lezen

Koekjes bakken voor KiKa met het speciale bakpakket voor de kinderopvang

Maart is voor KiKa dé bakmaand. Om de actie ‘Bakken voor KiKa’ nog leuker te maken is er speciaal voor bso’s, kinderdagverblijven en gastouders een bakpakket beschikbaar. Dit meldt Kinderopvangtotaal. 

Voor de vierde keer organiseert Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa) in maart de actie ‘Bakken voor KiKa’. BSO’s, kinderdagverblijven en gastouders worden opgeroepen om in die maand iets lekkers te bakken en dat te verkopen aan ouders, verzorgers, opa’s, oma’s en andere familieleden. De opbrengst is bedoeld voor onderzoek naar kinderen met kanker.

Cookie Challenge 

Dit jaar wordt er voor het eerst ook de KiKa Cookie Challenge gehouden. Een jury beoordeelt wie er de leukste, mooiste, lekkerste of origineelste koekjes heeft gebakken aan het einde van de maand. De winnaar maakt kans op een bakprijs. Deel ook vooral je creaties online met de hashtag #bakkenvoorkika 

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    BSO-bus is een stuk veiliger dan zijn voorganger de Stint

    Vandaag om 14:16
    • Kinderopvang

    Ouders uit Drachten strijden tegen sluiting kinderopvang

    Gisteren om 13:08

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant