19 juli 2012 om 11:16
< 1 min lezen

Amsterdamse studenten nemen kijkje in de keuken bij Deens sterrenrestaurant

AMSTERDAM - Twaalf eerstejaarsstudenten van de Sterklasopleiding van ROC van Amsterdam bezochten vorige week het tweesterrenrestaurant Noma in Kopenhagen. Dat meldt Missethoreca.nl.

Tijdens hun driedaagse excursie (11-13 juli) namen de studenten samen met docenten een kijkje in de keuken van het vermaarde restaurant Noma. Chef-kok René Redzepi ontving hen, waarna een rondleiding door de keuken volgde. Evenals de rondleiding maakte ook het afsluitende diner bij Noma indruk op de studenten. Twee van hen gaan mogelijk stage lopen bij het Deense restaurant.

De Sterklas is een tweejarige mbo-praktijkopleiding op niveau 4 van het Gilde van Nederlandse Meesterkoks. Deze opleiding leidt jong talent op voor een carrière in de top van de gastronomie. Jaarlijks kunnen achttien leerlingen deze opleiding volgen. Sinds schooljaar 2010-2011 wordt de Sterklasopleiding gegeven aan ROC van Amsterdam.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Mbo-instellingen bieden massaal drone-opleidingen aan

    Gisteren om 11:41
    • MBO

    Scholieren die tijdens coronacrisis hulp kregen, kwamen later vaker in de problemen

    Gisteren om 09:08

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant