2 november 2012 om 13:55
< 1 min lezen

Benoeming nieuwe directeur Stichting Kinderopvang Huizen

HUIZEN - De Stichting Kinderopvang Huizen (SKH) heeft vanaf begin volgend jaar een nieuwe directeur, zo meldt de stichting. Louise Klaver-Claassens gaat per 1 januari 2013 deze rol vervullen. Ze wordt verantwoordelijk voor het beleid en het eindresultaat van de organisatie.

De Raad van Toezicht van SKH heeft dit gister besloten. De raad vindt Klaver-Claassens een geschikte kandidaat omdat ze al lang in de kinderopvangbranche werkt en daarnaast een bedreven ondernemer is. Ze zou in deze turbulente tijd een goed toekomstperspectief bieden voor de stichting.

‘Ook onze organisatie staat open voor verandering en vernieuwing’, meldt de stichting.

SKH werkt nauw samen met ouders, kinderen, medewerkers, gemeenten, (basis)scholen en welzijnsorganisaties om opvang te bieden voor kinderen van 0 tot 13 jaar.

© Nationale Onderwijsgids / Florian Kersten

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Stint had jaar vóór dodelijk ongeluk in Oss al problemen met gashendel

    Vandaag om 16:18
    • Kinderopvang

    Onderwijsassistent uit Helmond krijgt 15 jaar cel en tbs voor kindermisbruik

    Vandaag om 13:09

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant