22 december 2020 om 15:19
< 1 min lezen

Politie vermoedt brandstichting in studentencomplex Capelle

De brand in een studentencomplex in Capelle aan den IJssel is vermoedelijk aangestoken. Door verschillende getuigen werd benzine geroken en getuigen die met de politie spraken hebben een man met een zwarte rugzak gezien. De Forensische Opsporing van de politie doet onderzoek naar brandstichting.

De brand in het studentencomplex aan het Roer in Capelle aan den IJssel brak rond 07.30 uur uit op de tweede etage. Het betreft een voormalig kantoorpand dat is omgebouwd tot wooncomplex met 55 woningen. Voor twintig bewoners is tijdelijke opvang geregeld.

De woningen zijn in de loop van de ochtend gecontroleerd. De veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond meldt dat de geëvacueerde bewoners dinsdag weer terug kunnen naar hun eigen woningen.

Vorige week, op vrijdagmorgen 18 december, brak in hetzelfde complex en op dezelfde tijd ook al brand uit. Ook toen hing er een sterke benzinegeur.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    HAN ontvangt fikse boete vanwege slechte beveiliging persoonsgegevens

    Vandaag om 08:57
    • HBO

    Onderwijsinstellingen vooralsnog niet geïnteresseerd in nieuwe hightech campus Schiedam

    Gisteren om 15:56

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant