7 april 2020 om 16:35
< 1 min lezen

Henk Pijlman blijft langer bij Hanzehogeschool vanwege coronacrisis

Henk Pijlman blijft tot 1 januari 2021 aan als voorzitter van het College van Bestuur van de Hanzehogeschool Groningen. Hij zou in eerste instantie op 1 september 2020 afscheid nemen. Dit meldt Hanzehogeschool.

De Raad van Toezicht van de Hanzehogeschool Groningen heeft Henk Pijlman gevraagd om aan te blijven als voorzitter van het College van Bestuur tot 1 januari 2021. De Raad van Toezicht deed dit  op advies van de Hogeschoolmedezeggenschapsraad. 
 
De coronacrisis en de onzekerheid over de duur daarvan brengt grote uitdagingen met zich mee voor iedereen persoonlijk, maar ook voor de Hanzehogeschool. Pijlman heeft daarom besloten aan te blijven om in deze onzekere tijd stabiliteit vanuit het College van Bestuur te kunnen bieden. Hij blijft daarnaast lid van de Eerste Kamer. 
 
De procedure voor een nieuwe voorzitter van het College van Bestuur is inmiddels gestart.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Doorstroom van mbo naar hbo neemt na jaren weer toe

    14 november 2025 om 16:02
    • HBO

    Minder studentenkamers beschikbaar en huurprijzen met 3 procent gestegen

    14 november 2025 om 08:40

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht