21 november 2017 om 16:43
< 1 min lezen

Medewerker hogeschool Saxion op non-actief om ontucht

Een medewerker van de hogeschool Saxion is op non-actief gesteld wegens seksuele intimidatie van een studente. Een woordvoerder van Saxion bevestigde dit dinsdag naar aanleiding van berichtgeving door de krant Tubantia. Saxion heeft vestigingen in Apeldoorn, Deventer en Enschede.

Het incident dateert van ruim een jaar geleden, maar de studente heeft er onlangs melding van gemaakt bij de onderwijsinstelling. De zegsman wilde uit privacyoverwegingen niet zeggen of de op non-actief gestelde medewerker een leraar is of dat hij een andere functie op de hogeschool heeft. Volgens de woordvoerder is duidelijk aangetoond dat sprake was van onaanvaardbaar gedrag door de medewerker.

Het incident deed zich voor op de Academie Creatieve Technologie van Saxion. Bij de hogeschool zijn geen andere meldingen binnengekomen over ongewenst gedrag door de medewerker.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Doorstroom van mbo naar hbo neemt na jaren weer toe

    14 november 2025 om 16:02
    • HBO

    Minder studentenkamers beschikbaar en huurprijzen met 3 procent gestegen

    14 november 2025 om 08:40

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht