2 september 2013 om 13:06
< 1 min lezen

Student maakt beste ontwerp Huis van de toekomst

HAARLEM - Zino Prins heeft afgelopen week tijdens de Inschrijfavond van Inholland Haarlem een 3D-schaalmodel van zijn droomhuis gewonnen. De student Bouwmanagement en Vastgoed maakte het beste ontwerp voor het 'Huis van de toekomst'. Daarover bericht de website van Inholland.

Behalve een schaalmodel won Prins een 3D-geprinte medaille en een boek over architectuur. De winnaar werd bekendgemaakt door Peter Jan Oosten, student aan de opleiding Bouwkunde.

De 3D-demonstratie tijdens de Inschrijfavond was door Inholland georganiseerd in samenwerking met het Haarlems Dagblad en trok veel nieuwsgierige bezoekers. Lezers van de krant konden een tekening, foto of omschrijving van hun ‘Huis van de toekomst’ insturen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    HAN ontvangt fikse boete vanwege slechte beveiliging persoonsgegevens

    Vandaag om 08:57
    • HBO

    Onderwijsinstellingen vooralsnog niet geïnteresseerd in nieuwe hightech campus Schiedam

    Gisteren om 15:56

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant