Congres De Staat van het Onderwijs 2024 op woensdag 17 april
28 september 2023 om 12:34
< 1 min lezen

Congres De Staat van het Onderwijs 2024 op woensdag 17 april

Op woensdag 17 april 2024 presenteert inspecteur-generaal van het Onderwijs Alida Oppers De Staat van het Onderwijs 2024, tijdens het gelijknamige congres in DeFabrique te Utrecht. Dat meldt de Onderwijsinspectie.

Deze dag is speciaal bedoeld voor onderwijsprofessionals en staat in het teken van De Staat van het Onderwijs en kennisdeling. We bieden een afwisselend inhoudelijk programma aan met een plenaire sessie, diverse workshops en inspirerende sprekers. Er is voldoende mogelijkheid om elkaar te ontmoeten en te netwerken.

Programma 

Noteer 17 april alvast in uw agenda, zodat u deze inspirerende dag niet hoeft te missen. Op een later moment leest u op de website hoe u kunt deelnemen aan het congres en geeft de Onderwijsinspectie meer informatie over de invulling van het programma.

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Verzekeringsmaatschappij ZLM biedt BHV-training voor in de eigen woning aan

    31 oktober 2025 om 08:52
    • Cursussen

    Aanvullende onderwijsbegroting met 400 miljoen extra aan bezuinigingen aangenomen door Eerste Kamer

    28 oktober 2025 om 14:52

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant