3 oktober 2018 om 10:53
< 1 min lezen

Honderden mensen bij actie publieke sector

Op de actie voor de publieke sector aan de Lange Voorhout in Den Haag zijn honderden mensen afgekomen. Tussen 18.00 uur en 20.00 uur werd eerst een stille tocht gehouden, waarna meerdere mensen een toespraak houden. SP-leider Lilianne Marijnissen sprak rond 19.00 uur.

De actie werd in september aangekondigd door PO in actie en vakbond FNV. De reden voor de actie is het afschaffen van de dividendbelasting voor buitenlandse bedrijven en investeerders. Dit kost de overheid twee miljard euro. FNV vindt dat dat geld beter gebruikt kan worden om de werkdruk van mensen in de publieke sector te verlagen en de salarissen te verhogen.

FNV heeft iedereen die in de publieke sector, zoals agenten, leraren, mensen uit de zorg en soldaten, gevraagd te komen.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Hoe maak je als docent LHBTIQA+ bespreekbaar in de klas?

    Gisteren om 10:00
    • Docenten

    Middelbare scholen ontvangen meer geld voor Holocausteducatie

    Gisteren om 08:45

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant