8 augustus 2018 om 10:50
< 1 min lezen

Aura Timen benoemd tot bijzonder hoogleraar bij het Athena Instituut

Aura Timen is per 1 juni door het College van Bestuur van de Vrije Universiteit (VU) benoemd tot bijzonder hoogleraar op de leerstoel ‘Responses to communicable diseases in global health’, met een aanstellingsomvang van 0,2 fte. Dat meldt RIVM. 

In de afgelopen decennia hebben bestaande en nieuwe besmettelijke ziekten hun impact op de wereldwijze gezondheid laten zien door uit te groeien tot wereldwijde noodsituaties. De traditionele systemen voor de bestrijding van uitbraken en crises  worden steeds meer uitgedaagd en de internationale reactie hierop vraagt om een andere aanpak. Dit heeft onder andere te maken met de toegenomen mobiliteit van mensen en goederen, maar ook met veranderende percepties en communicatiemogelijkheden.

Het onderzoek van Aura Timen concentreert zich op de dynamiek van  infectieziektecrises en op het effect van de maatregelen die genomen worden voor individuen, risicogroepen en populaties.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Lerarentekort daalt wel, maar vooral in de Randstad is er nog een groot probleem

    Vandaag om 12:28
    • Docenten

    Kabinet geeft prioriteit aan voldoende leraren en schoolleiders

    Vandaag om 08:45

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant