7 juni 2018 om 12:03
< 1 min lezen

Directeur basisschool vandaag voor rechter om ontucht met dertienjarige

Een voormalig directeur van een basisschool in Alphen aan den Rijn staat vandaag voor de rechter. Hij wordt verdacht van het plegen van ontucht met een dertienjarig meisje in een hotel en het onttrekken van het meisje aan het ouderlijk gezag. Dit meldt De Telegraaf.

Directeur Khalid T. van de islamitische basisschool An Noer in Alphen aan den Rijn zou volgens zijn advocaat niet op zoek zijn naar een seksuele beleving, maar naar een relatie met het dertienjarige meisje. Hij zou niet geweten hebben dat het meisje minderjarig was en zou haar hebben ontmoet via een sekssite. Het meisje is geen leerling van basisschool An Noer. Het OM stelde eerder ook geen aanwijzingen te hebben dat T. ontucht met leerlingen zou hebben gepleegd.
 
T. zelf heeft altijd ontkend dat hij ontucht heeft gepleegd met het dertienjarige meisje. Hij is inmiddels geen directeur meer van de basisschool.
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Kabinet geeft prioriteit aan voldoende leraren en schoolleiders

    Vandaag om 08:45
    • Basisonderwijs

    Ook tijdens schooljaar 2024/2025 toename te zien in aantal veiligheidsincidenten

    Gisteren om 10:44

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant