12 februari 2018 om 10:19
< 1 min lezen

Celstraf geëist tegen Eindhovense leraar voor verleiden dertienjarige leerlingen

Voor verleiding van drie leerlingen en bezit en verspreiding van kinderporno is tegen een 24-jarige leraar uit Eindhoven vrijdag een celstraf geëist. Volgens de aanklager vroeg de docent van het Heerbeeck College in Best de jongens om seks en blootfoto’s in ruil voor hogere cijfers. Ze eiste anderhalf jaar gevangenisstraf, waarvan tien maanden voorwaardelijk met een extra lange proeftijd.

De leraar ging over de schreef in intensief berichtenverkeer met de dertienjarige leerlingen. De jongens stapten met de gesprekken naar de schoolleiding en de school deed aangifte.

In juni vorig jaar werd de verdachte aangehouden. Op zijn telefoon trof de politie tien plaatjes en filmpjes die worden beschouwd als kinderporno. Door chatgesprekken op de telefoon kreeg de politie ook vermoedens over ontucht door de verdachte maar bewijs werd niet gevonden.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Hoe maak je als docent LHBTIQA+ bespreekbaar in de klas?

    Gisteren om 10:00
    • Docenten

    Middelbare scholen ontvangen meer geld voor Holocausteducatie

    Gisteren om 08:45

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant