Presentator Humberto Tan staat ervoor open om mee te doen aan de Slimste Mens
2 augustus 2024 om 12:16
< 1 min lezen

Presentator Humberto Tan staat ervoor open om mee te doen aan Slimste Mens

Humberto Tan staat er best voor open om volgend jaar mee te doen aan De Slimste Mens. Dat zei de presentator donderdagavond in zijn Olympische Spelen-talkshow Humberto à Paris, waar onder anderen toekomstig Slimste Mens-presentator Herman van der Zandt te gast was.

“Ik heb in een heel ver verleden meegedaan, maar dat was in België”, vertelt Tan wanneer hem wordt gevraagd of hij wel eens heeft meegedaan. Van der Zandt ziet zijn kans schoon: “Volgend jaar heb ik vast wel plek voor je, als je aan de Nederlandse versie mee wil doen.”

‘Eerste ronde eruit’ 

Van der Zandt neemt vanaf volgend jaar de presentatie over van Philip Freriks. Als Tan daadwerkelijk meedoet, schat hij zijn kansen niet goed in. “Ik wil best wel meedoen hoor, bij jou Herman”, zegt de presentator. “En dan roemloos in de eerste ronde eruit.”

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Nieuwegeinse jongeren uit het speciaal onderwijs fietsen na e-biketraining zelfstandig naar school

    Gisteren om 14:26
    • Cursussen

    Aantal reservisten in Nederland het afgelopen jaar flink gestegen

    21 oktober 2025 om 12:39

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant