Rijexamens in Groningen vanwege verkeersproblemen verplaatst
10 januari 2022 om 13:33
< 1 min lezen

Rijexamens in Groningen vanwege verkeersproblemen verplaatst

Vanwege verwachte verkeersproblemen in Groningen, verplaatst het CBR de rijexamens in de periode van 11 februari tot en met 9 mei naar Drachten, Assen of Winschoten.  In die periode worden grote verkeersproblemen verwacht door de herinrichting van het Groningse Julianaplein. Dit meldt het CBR.

In de genoemde periode zijn praktijkexamens voor de motor en de auto met aanhangwagen in ieder geval niet mogelijk vanuit het examencentrum in Groningen. Bromfietsexamens kunnen daar dan wel worden gedaan. Verder blijven een paar examinatoren in Groningen beschikbaar voor de auto-examenkandidaten in het noordelijke gebied van Groningen.

Theorie-examens 

De theorie-examens in Groningen kunnen gewoon doorgaan. Wel laat het CBR weten dat theoriekandidaten rekening moeten houden met een langere reistijd.

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Sterrenchef Nick Bril reed over stagiair heen en moet nu anderhalf jaar de gevangenis in

    Gisteren om 13:15
    • Cursussen

    Meer mensen moeten na het rijden onder invloed van drugs of alcohol een cursus volgen

    19 december 2025 om 09:14

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant