19 juni 2020 om 18:01
< 1 min lezen

Harmen Harmsma wordt directeur-generaal DUO bij ministerie van OCW

Mr. ing. H.A. (Harmen) Harmsma wordt directeur-generaal DUO bij het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap. De ministerraad heeft ingestemd met het voorstel van minister Ollongren van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. De benoeming gaat in op 1 september 2020. Dit meldt Rijksoverheid.

Harmen Harmsma is op dit moment algemeen directeur bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO). Daarvoor was hij hoofdinspecteur Divisie Landbouw en Natuur bij de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit. Eerder vervulde hij diverse functies binnen de toenmalige ministeries van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit en van Economische Zaken.
 
Harmen Harmsma studeerde Bosbouw aan de Hogere Bosbouw en Cultuurtechnische School en Nederlands Recht aan de Erasmus Universiteit Rotterdam.
 
Deze benoeming is tot stand gekomen via de procedure voor de topmanagementgroep van de Algemene Bestuursdienst.
 
Door: Nationale Onderwijsgids
 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Firda start opleiding tot doktersassistent voor volwassenen

    Gisteren om 13:42
    • Cursussen

    Dit woord is gekozen tot het Van Dale Woord van het Jaar 2025

    Gisteren om 08:32

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant