22 mei 2020 om 10:55
< 1 min lezen

Boekenweekgeschenk 2021 wordt geschreven door Hanna Bervoets

Hanna Bervoets schrijft het Boekenweekgeschenk voor de Boekenweek 2021.Dat heeft boekenkoepel CPNB donderdag bekendgemaakt.

De 86e Boekenweek vindt plaats van zaterdag 6 tot en met zondag 14 maart 2021. Lezers krijgen het Boekenweekgeschenk bij besteding van 15 euro aan Nederlandstalige boeken cadeau van de boekhandel.

Bervoets (36) is de jongste boekenweekgeschenkauteur van dit millennium en de jongste vrouwelijke boekenweekgeschenkschrijver sinds Hella Haasse in 1948.

CPNB-directeur Eveline Aendekerk prijst Bervoets als “een van de meest toonaangevende vertegenwoordigers van een nieuwe generatie die een eigen stempel zet op de Nederlandse literatuur”. Haar boeken worden uitgegeven bij Uitgeverij Pluim.

Het thema van de Boekenweek 2021 wordt later bekendgemaakt.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Firda start met opleiding voor windmolenmonteur

    Vandaag om 13:33
    • Cursussen

    Nationaal Onderwijsmuseum moet nu officieel sluiten, maar gaat in bezwaar tegen dit besluit

    Vandaag om 09:45

Aankomende evenementen

23 Nov
Voorlichtingsavond ouderen Berechja College
  • Flevoland
25 Nov
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
25 Nov
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel