25 april 2019 om 17:55
< 1 min lezen

Conferentie over de wetenschapper in de toekomst

Op 23 mei 2019 organiseren ZonMW en NWO de conferentie ‘Evolutie of revolutie? Praat mee over de wetenschapper van 2030’. Dit meldt ZonMW.

Tijdens de conferentie wordt gesproken over het erkennen en waarderen van de wetenschapper in de toekomst. De vraag of wetenschap aan vernieuwing toe is staat centraal. Over de waarde van de wetenschap wordt vaak kritisch gedacht door de maatschappij. Bovendien voelen wetenschappers vaak tijds- en prestatiedruk als het gaat om onderzoek en onderwijs. 
 
Onderwerpen die ook aan bod komen zijn het systeem van waarderen en belonen van de wetenschapper, het maatschappelijke belang van de wetenschap en het Europese perspectief op de wetenschap. 
 
Minister van Onderwijs, Cultuur & Wetenschappen Ingrid van Engelshoven zal de conferentie openen met een videoboodschap. Verder zullen er wetenschappers, universiteiten, financiers en maatschappelijke partners aanwezig zijn. Meer informatie is te vinden op: https://publicaties.zonmw.nl/evolutie-of-revolutie/.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Firda start opleiding tot doktersassistent voor volwassenen

    Gisteren om 13:42
    • Cursussen

    Dit woord is gekozen tot het Van Dale Woord van het Jaar 2025

    Gisteren om 08:32

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant