13 februari 2018 om 13:23
< 1 min lezen

Symposium Bewegen moet je leren!

Hoe kun je het bewegende kind nog meer centraal stellen, hun individuele behoefte in kaart brengen en hen op maat bedienen? HAN Sport en Bewegen en het Lectoraat Herkennen en Ontwikkelen van Sporttalent organiseren in samenwerking met KC Sport een inspiratiemiddag op woensdag 7 maart op het Montessori College in Nijmegen. De titel van deze inspiratiemiddag luidt: Symposium ‘Beweegniveau herkend: oog voor excellentie.’ Dit meldt Gezonde School.

Elk kind verdient aandacht, ook in het bewegingsonderwijs. Maar wat betekent dat voor de dagelijkse praktijk waarin verschillende stakeholders zoals vakdocenten, sportservices en schoolbesturen zich verantwoordelijk voelen om kinderen beter te leren bewegen? Tijdens deze middag leer je en ga je ervaren met welke instrumenten en programma’s je het beweegniveau van kinderen kunt herkennen en ontwikkelen en welke mogelijkheden dit biedt voor jouw dagelijkse praktijk.

Meer informatie en een aanmeldformulier vind je op de website van HAN Sport en bewegen. Of op de Facebook-pagina Symposium Beweegniveau erkend: oog voor excellentie

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Nieuwe post-HBO leert professionals slimmer beslissen met data

    Gisteren om 13:29
    • Cursussen

    Kwetsbare groepen kinderen blijven achter met het behalen van alle zwemdiploma’s

    10 november 2025 om 09:43

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht