5 maart 2019 om 13:13
< 1 min lezen

26 maart: conferentie over de rol van onderzoek in masteronderwijs

Op 26 maart aanstaande organiseert het Landelijk Platform Professionele Masters (LPPM) in Den Haag een conferentie over de rol van onderzoek in het masteronderwijs. De bijeenkomst is bedoeld voor iedereen die verbonden is aan onderzoek en onderwijs. Dit meldt Vereniging Hogescholen.

Op de conferentie wordt de rol van praktijkgericht onderzoek in masteropleidingen van verschillende kanten belicht. In workshops en parallelsessies worden verschillende vragen behandeld, zoals: Moet een masteropleiding verplicht verbonden zijn aan een lectoraat? Is uniformiteit wenselijk en nodig? Hoe vullen andere landen onderzoek in het masteronderwijs in?
 
De conferentie is bedoeld voor bestuurders, beleidsmakers, onderzoekers, docenten, lectoren, adviseurs en iedereen die verbonden is aan onderzoek en (master)onderwijs en vindt plaats op 26 maart 2019 bij De Haagse Hogeschool in Den Haag. Meer informatie is te vinden via de Vereniging Hogescholen
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Letterpiet brengt in Twente laaggeletterdheid onder de aandacht

    21 november 2025 om 15:40
    • Cursussen

    Muziekschool Waterland maakt zich op voor grote verhuizing

    21 november 2025 om 11:56

Aankomende evenementen

23 Nov
Voorlichtingsavond ouderen Berechja College
  • Flevoland
25 Nov
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
25 Nov
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel