26 mei 2017 om 12:29
< 1 min lezen

BIT Opbrengstgericht differentiëren basis in het VO

Hoe kun je opbrengstgericht differentiëren in jouw klas? Welke stappen zitten er in een les? Hoe geef je doelen, feedback en evaluatie een plaats geven in jouw lessen?

Op het gebied van professionalisering docenten VO gaat KPC Groep op 12 september van start met het Blended Interactief Trainingsprogramma (BIT) ‘Opbrengstgericht differentiëren basis’.

U kunt zich als docent hier individueel voor inschrijven. Deze BIT bestaat uit 5 modules. Twee bijeenkomsten op locatie en modules voor zelfstudie, leren in een duo en leren in een digitale classroom. Deze drie laatst genoemde modules zijn niet plaats en tijd gebonden. U kunt zelf bepalen op welk moment en waar u de modules gaat doorlopen.

Deelthema’s van de BIT zijn doelen formuleren, communiceren, succescriteria benoemen, differentiatie, feedback en evaluatie van de les. Aan de BIT ‘Opbrengstgericht differentiëren basis’ is een certificaat Lerarenregister verbonden.

Voor meer inhoudelijke informatie over de BIT en voor inschrijven kijkt u in de agenda.

Uw coaches in deze BIT zijn Detje de Kinderen en Felix Razenberg. Bij hen kunt u terecht met eventuele vragen.

Meer informatie: Blended Interactief Trainingsprogramma (pdf)

(Dit is een advertorial)

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Horecaondernemers investeren in huidige medewerkers met online bijscholing

    4 december 2025 om 15:19
    • Cursussen

    Tijdens politiecontrole van rijscholen vijf mensen positief getest op THC

    3 december 2025 om 11:45

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant