14 december 2016 om 15:49
< 1 min lezen

CED-Groep publiceert nieuw cursusaanbod

Ieder jaar ontwikkelt de CED-Groep nieuwe trainingen op basis van de vragen van leraren. In 2016-2017 komen er trainingen als De professional voor de klas, over op verschillende manieren ingaan op gedragsuitingen van leerlingen, NT2 in het basisonderwijs en de Feedbackrijke klas. 

De CED-Groep heeft in 2015-2016 al een divers aanbod van 15 trainingen, zoals Bewust lesgeven met Breinsleutels po, Denkkracht, Opbrengstgericht spelen in de onderbouw en Passend rekenonderwijs. Nu zijn daar nog eens 17 trainingen bijgekomen. Het gehele overzicht is hier te bekijken.

De CED-Groep traint professionals en adviseert beslissers in onderwijs en kinderopvang. Ook ontwikkelt de organisatie educatieve producten. 

(Dit is een advertorial)

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Nieuwegeinse jongeren uit het speciaal onderwijs fietsen na e-biketraining zelfstandig naar school

    22 oktober 2025 om 14:26
    • Cursussen

    Aantal reservisten in Nederland het afgelopen jaar flink gestegen

    21 oktober 2025 om 12:39

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant