5 januari 2015 om 18:32
< 1 min lezen

CHE-Transfer wederom CEDEO-erkend

De opleidingen van CHE-Transfer, onderdeel van de Christelijke Hogeschool Ede (CHE) zijn ook de komende twee jaar CEDEO-erkend. Dit betekent dat de opleidingen en cursussen voldoen aan de maatstaven voor kwalitatief goede opleidingen en het diploma erkend is. 

De Open Bedrijfsopleidingen van CHE-Transfer scoorden in een klanttevredenheidsonderzoek 83,2 punten. Daarnaast werd CHE voor Maatwerk beloond met 91,8 punten. Naast kwaliteit en persoonlijke betrokkenheid wordt bij de christelijke hogeschool ook aandacht besteed aan levensbeschouwelijke thema’s die een overlapping hebben met de professionele vorming. 
 
Via CHE-Transfer worden post-hbo en masteropleidingen aangeboden, evenals cursussen en trainingen met een Open Inschrijving. 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Firda start opleiding tot doktersassistent voor volwassenen

    Gisteren om 13:42
    • Cursussen

    Dit woord is gekozen tot het Van Dale Woord van het Jaar 2025

    Gisteren om 08:32

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant