Laatste boek over De Gorgels van Jochem Myjer verschijnt half november
15 juni 2022 om 13:37
< 1 min lezen

Laatste boek over De Gorgels van Jochem Myjer verschijnt half november

Het derde en laatste deel van de populaire kinderboekenserie De Gorgels van Jochem Myjer verschijnt half november. Het boek heeft de titel De Gorgels en de Laatste Kans gekregen, heeft de cabaretier woensdag bekendgemaakt.

Myjer heeft er twee jaar “met zoveel plezier aan gewerkt”, zo schrijft hij op Instagram bij een foto waarop hij de kaft van het boek laat zien.

De Gorgels 

De Gorgels vertelt over Melle, een jongetje dat op een nacht een vreemd wezentje op zijn bed vindt, een Gorgel. Deze wezens beschermen kinderen tegen de griezelige Groenlandse Brutelaars. De boeken zijn mateloos populair. Inmiddels is er ook een bioscoopfilm in de maak.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Slechte klaslokalen Alphen aan den Rijn zorgen voor bibberen in de winter en zweten tijdens de zomer

    Gisteren om 10:18
    • Basisonderwijs

    Het Klokhuis verdiept zich opnieuw in AI 

    13 oktober 2025 om 16:04

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant