Basisschool in Arnhem voor ieders veiligheid gesloten vanwege dreigmail
3 juni 2022 om 17:26
< 1 min lezen

Basisschool in Arnhem voor ieders veiligheid gesloten vanwege dreigmail

OBS Da Vinci is vrijdag gesloten gebleven vanwege een dreigmail. De school heeft de ouders en kinderen ingelicht. De politie doet op dit moment nog onderzoek. Dat meldt Omroep Gelderland.

OBS Da Vinci en KBS De Ommelander zitten op hetzelfde adres en ook de peuterspeelzaal en buitenlandse opvang zijn gesloten. 

Dreigmail 

De school kreeg donderdagavond een dreigmail en uit veiligheid voor iedereen is daarom alles gesloten op het terrein. De school wou op vrijdagochtend ook geen commentaar geven aan Omroep Gelderland. De politie kan nog niet zeggen wanneer ze meer duidelijkheid over de dreigmail hebben. 

Bloedbad 

Donderdag sloot er ook al een school in Bilthoven omdat er was gedreigd met een bloedbad op het schoolplein.  

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Basisschool in Wateringen heeft 58 leerlingen in één klaslokaal

    Gisteren om 10:20
    • Basisonderwijs

    Vrije scholen winnen aan populariteit in Nederland

    15 december 2025 om 14:59

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant