8 november 2021 om 13:21
< 1 min lezen

Coevorden schrapt Sinterklaasintocht in de haven, alleen optocht in het centrum

Sinterklaas komt aankomende zaterdag in Coevorden aan, maar de aankomst in de haven met tien historische boten wordt geschrapt. Dat komt door de aangescherpte coronamaatregelen. Dit meldt Dagblad van het Noorden.

Coevorden krijgt dit jaar, net als in Meppel, Emmen en Hoogeveen een ‘snelle intocht’. Volgens centrummanager Edwin Boomstra gaat de optocht wel gewoon door. “Geen feest op de Markt, maar een lange bonte stoet met onder meer oldtimers, trommelaars, een pietenband, een dweilorkest en ook de plaatselijke schutterij.”

De optocht

De optocht begint om 14.00 uur bij de Bentheimerbrug en gaat vervolgens door de Bentheimerstraat en de Friesestraat. Als de stoet bij de Van Heutszsingel komt keren ze weer om en gaan ze richting het centrum om uiteindelijk weer bij de Bentheimerbrug afscheid te nemen van het publiek.

Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Vrije scholen winnen aan populariteit in Nederland

    Gisteren om 14:59
    • Basisonderwijs

    Onderwijsassistent uit Helmond krijgt 15 jaar cel en tbs voor kindermisbruik

    Gisteren om 13:09

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant