21 oktober 2021 om 18:52
< 1 min lezen

Politiek wil duidelijkheid over vertraging nieuwbouw basisscholen Lelystad

De fracties van D66 en ChristenUnie in Lelystad willen weten wat de reden van de vertraging is bij de nieuwbouw van basisscholen in dezelfde plaats. De partijen hebben schriftelijk hun vragen ingediend en willen nu duidelijkheid van het stadsbestuur. Dit meldt Omroep Flevoland.

Het blijkt dat het vervangen van oude schoolgebouwen in Lelystad ernstige vertraging oploopt. Basisschool De Schakel moet als eerste aangepakt worden. Er is al een plan van aanpak, maar er schijnt nu meer geld nodig te zijn dan voorheen. De twee partijen willen daarom nu graag weten wat de nieuwbouw van de scholen exact gaat kosten.

Eind 2027

“Als de gemeenteraad uiterlijk rond kerst positief beslist, kan de eerste paal van De Schakel al na de zomer van 2022 de grond in”, aldus wethouder Van Noort. “Ik verwacht dat we alle vertraging dan inlopen en dat de scholen eind 2027 allemaal nieuwe huisvesting hebben.”

Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Hoe zit het met de Oktobertoelage in het primair onderwijs?

    Gisteren om 13:51
    • Basisonderwijs

    32 Gelderse dorpsscholen gesloten in een periode van dertig jaar

    Gisteren om 12:48

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland