4 maart 2021 om 16:30
< 1 min lezen

Basisschool Maassluis ontruimd nadat enkele kinderen onwel worden

Basisschool IKC De Regenboog is vanmiddag ontruimd doordat enkele leerlingen misselijkheidsklachten kregen door een mysterieuze brandlucht. De ruim 200 kinderen zijn tijdelijk ondergebracht in een aangrenzende gymzaal. Dit meldt Algemeen Dagblad.

Het is nog niet duidelijk waar de brandlucht in de basisschool door wordt veroorzaakt. De hulpdiensten die ter plekke kwamen roken en zagen geen brand, maar er wordt momenteel nog onderzoek gedaan. De brandweer heeft metingen verricht.

De leerlingen die onwel werden van de brandlucht zijn onderzocht door ambulancepersoneel. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio besloot de school zelf het pand te ontruimen nadat meerdere kinderen misselijk werden.

Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Basisschool Goor houdt leerlingen tijdens de pauze binnen vanwege een wolf

    Gisteren om 12:58
    • Basisonderwijs

    Belangrijke mijlpaal in herziening curriculum met laatste kerndoelen

    21 november 2025 om 16:20

Aankomende evenementen

25 Nov
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
25 Nov
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht