25 november 2020 om 09:57
< 1 min lezen

Jelle Brandt Corstius geeft nu les op basisschool, maar blijft televisie maken

Het lesgeven bevalt Jelle Brandt Corstius goed. De journalist en programmamaker wil ook als de coronacrisis voorbij is voor de klas blijven staan.

Brandt Corstius maakte onlangs bekend bezig te zijn met de Pabo en deeltijd les te geven op een basisschool omdat hij nu weinig werk heeft. De carrièreswitch betekent niet dat hij geen programma’s meer gaat maken, legt hij dinsdag uit op Twitter. “En voor de duidelijkheid: ik zal niet stoppen met mijn televisiewerk, er komen twee series aan. Maar ik wil het wel combineren met onderwijs.”

Leraar zijn vindt hij “ontzettend leuk”, vertelde hij eerder aan het Parool. “Vraag het me weer als ik tien jaar voor de klas sta, maar het is voor mij echt een verrassing hoeveel voldoening het mij geeft en hoe leuk ik het vind.”

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    ‘Langs basisscholen moeten auto’s 30 kilometer per uur gaan rijden’

    Vandaag om 08:50
    • Basisonderwijs

    Religieus onderwijs mag van CDA-leider Bontenbal botsen met democratische waarden

    Gisteren om 09:27

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant