15 februari 2019 om 10:48
< 1 min lezen

Tweede deel Superjuffie in de maak

Er komt een vervolg op de Nederlandse familiefilm Superjuffie. Door het succes van het eerste deel hebben de makers besloten om ook het tweede boek van de boekenreeks van schrijfster Janneke Schotveld te gaan verfilmen, maakte Entertainment One bekend.

Het eerste deel heeft bijna 300.000 bioscoopbezoekers getrokken. Daarmee is de bewerking van de boekenreeks van Janneke Schotveld de succesvolste Nederlandse familieproductie in twee jaar tijd.

Diewertje Dir zal in deel twee weer de rol van Juf Josje op zich nemen. De film wordt net als de eerste geregisseerd door Martijn Smits en geproduceerd door producent Paul Voorthuijsen.

In de tweede film van Superjuffie gaat zij met haar leerlingen naar Zuid-Amerika om daar dieren te helpen.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Limburgse kinderen vaker ongeoorloofd op vakantie onder schooltijd dan vijf jaar geleden

    12 december 2025 om 15:57
    • Basisonderwijs

    Nieuwe cao primair onderwijs 2025-2027 officieel vastgesteld

    12 december 2025 om 15:29

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant