7 maart 2017 om 12:20
< 1 min lezen

Nieuwe muzikale scholenstrijd in Lang leve de Muziek Show

Basisscholen kunnen zich vanaf deze week opgeven voor het nieuwe kinderprogramma Lang Leve de Muziek Show. Dit is een landelijke muziekwedstrijd voor de groepen 5, 6 en 7. Gestreden wordt voor een plekje op het Kerst Muziekgala 2017. Dit meldt NU.nl.

Klassen gaan eerst de strijd met elkaar aan per provincie. De drie winnende basisschoolklassen van elke provincie strijden in het najaar verder tijdens de Lang Leve de Muziek Show. De winnaars mogen optreden op het Kerst Muziekgala 2017 in aanwezigheid van koningin Máxima. De muzikale scholenwedstrijd wordt gepresenteerd door Buddy Vedder en Romy Monteiro.
 
Lang Leve de Muziek Show wordt gemaakt in samenwerking met de stichting Meer Muziek in de Klas. De stichting bevordert de deskundigheid op muzikaal terrein van leerkrachten en op pabo’s en conservatoria. Doelstelling is dat in 2020 op elke basisschool in Nederland muziekonderwijs wordt gegeven. Twintig muzikale ambassadeurs zetten zich hiervoor in. Koningin Máxima is erevoorzitter.
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Zwolle investeert in toekomstbestendige schoolgebouwen

    Gisteren om 16:11
    • Basisonderwijs

    Basisschool in Gemert tijdelijk ontruimd na melding gaslucht

    Gisteren om 14:55

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht