26 februari 2021 om 14:58
< 1 min lezen

Zundertse basisschoolleraar verdacht van bezit en verspreiden kinderporno

Een leraar van basisschool Zonnebloem in Zundert is geschorst wegens een verdenking van het bezit en verspreiden van kinderporno. Het nieuws van de verdenking is hard aangekomen bij de school en de ouders. Dit meldt Algemeen Dagblad.

De politie kreeg informatie binnen dat de Zundertse leraar in het bezit zou zijn van kinderporno, en dit ook zou verspreiden. De leraar is op non-actief gesteld maar is niet aangehouden. De politie heeft de computer van de leraar in beslag genomen en onderzoekt deze op strafbare zaken.

Schoolbestuurder Leonie van Breda geeft aan dat het bericht hard is aangekomen: “We zijn door de politie geïnformeerd over de verdenkingen. Mensen zijn daar flink van geschrokken. We hebben alle ouders via de mail geïnformeerd. We hebben ook afgesproken dat we de collega’s en ouders op de hoogte houden als er belangrijke ontwikkelingen zijn.”

Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Doorstroomtoets van Cito vaakst gekozen door basisscholen

    Gisteren om 11:19
    • Basisonderwijs

    Basisschool Nieuwleuzen moet mogelijk stoppen met technieklessen vanwege vrijwilligerstekort

    Gisteren om 09:38

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant