6 februari 2014 om 10:51
< 1 min lezen

Gratis digibordmodule Riool in de klas

GRONINGEN - Sinds dinsdag kunnen basisscholen bezig met de nieuwe digibordmodule 'Riool in de klas'. Dit gratis digitale lesmateriaal is bedoeld voor leerlingen uit groep 7 en 8. Dat meldt Nietinhetriool.nl.

Met ‘Riool in de klas’ ontdekken leerlingen dat vet en vezeldoekjes in het riool leiden tot verstoppingen en dat chemicaliën het oppervlaktewater vervuilen. Met filmpjes, een kennisquiz, een interactieve infographic en diverse opdrachten leren ze waar ze die producten dan wél moeten laten: in de afvalbak, de gele vetkliko of de milieustraat.

Ook het thuisfront wordt bij het lesmateriaal betrokken door thuisopdrachten en een stickeractie voor de eigen voorraadkast. Gastlessen en op excursie naar de ‘poepfabriek’ maken ook deel uit van het pakket.

Surf voor meer informatie en het lesmateriaal naar Nietinhetriool.nl/indeklas.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Vrije scholen winnen aan populariteit in Nederland

    Vandaag om 14:59
    • Basisonderwijs

    Onderwijsassistent uit Helmond krijgt 15 jaar cel en tbs voor kindermisbruik

    Vandaag om 13:09

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant